La VifolieBEAUTY TOOLcare kitkr214(kr107 / 1 piece)Lowest Price:kr214 kr214(kr107 / 1 piece)Lowest Price:kr214 Available sizes
La VifolieSOS HYDRATING EYE ROLLEREye rollerkr489(kr48,900 / 1 l)Lowest Price:kr489 kr489(kr48,900 / 1 l)Lowest Price:kr489 Available sizes
La VifolieSUN EYE CREAM SPF 50+Sunscreen for the eye areakr444(kr29,600 / 1 l)Lowest Price:kr444 kr444(kr29,600 / 1 l)Lowest Price:kr444 Available sizes
La VifolieSTARTER SETcare kitkr599(kr599 / 1 piece)Lowest Price:kr599 kr599(kr599 / 1 piece)Lowest Price:kr599 Available sizes
La VifolieMOISTURIZING EYE CREAMeye creamkr579(kr38,600 / 1 l)Lowest Price:kr579 kr579(kr38,600 / 1 l)Lowest Price:kr579 Available sizes
La VifolieREGENERATING EYE ESSENCE SENSITIVEeye carekr829(kr27,633.33 / 1 l)Lowest Price:kr829 kr829(kr27,633.33 / 1 l)Lowest Price:kr829 Available sizes
La VifolieHYDRATING EYE SERUMeye serumkr644(kr42,933.33 / 1 l)Lowest Price:kr644 kr644(kr42,933.33 / 1 l)Lowest Price:kr644 Available sizes
La VifolieHYDRATING - EYE PADSEye pads (5 x 2 pieces)kr554(kr55.40 / 1 piece)Lowest Price:kr554 kr554(kr55.40 / 1 piece)Lowest Price:kr554 Available sizes
La VifolieREGENERATING EYE PADSEye care (5x2 pieces)kr669(kr66.90 / 1 piece)Lowest Price:kr669 kr669(kr66.90 / 1 piece)Lowest Price:kr669 Available sizes