La VifolieBEAUTY TOOLcare kitlei99(lei49,50 / 1 piece)Lowest Price:lei99 lei99(lei49,50 / 1 piece)Lowest Price:lei99 Available sizes
La VifolieSOS HYDRATING EYE ROLLEREye rollerlei219(lei21.900 / 1 l)Lowest Price:lei219 lei219(lei21.900 / 1 l)Lowest Price:lei219 Available sizes
La VifolieSUN EYE CREAM SPF 50+Sunscreen for the eye arealei199(lei13.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei199 lei199(lei13.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei199 Available sizes
La VifolieSTARTER SETcare kitlei269(lei269 / 1 piece)Lowest Price:lei269 lei269(lei269 / 1 piece)Lowest Price:lei269 Available sizes
La VifolieREGENERATING EYE ESSENCE SENSITIVEeye carelei379(lei12.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei379 lei379(lei12.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei379 Available sizes
La VifolieMOISTURIZING EYE CREAMeye creamlei259(lei17.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei17.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei259 Available sizes
La VifolieHYDRATING EYE SERUMeye serumlei299(lei19.933,33 / 1 l)Lowest Price:lei299 lei299(lei19.933,33 / 1 l)Lowest Price:lei299 Available sizes
La VifolieHYDRATING - EYE PADSEye pads (5 x 2 pieces)lei249(lei24,90 / 1 piece)Lowest Price:lei249 lei249(lei24,90 / 1 piece)Lowest Price:lei249 Available sizes
La VifolieREGENERATING EYE PADSEye care (5x2 pieces)lei309(lei30,90 / 1 piece)Lowest Price:lei309 lei309(lei30,90 / 1 piece)Lowest Price:lei309 Available sizes