BABORAMPOULE CONCENTRATESAdvent calendarLimitedNewlei439(lei9.145,83 / 1 l)Lowest Price:lei439 lei439(lei9.145,83 / 1 l)Lowest Price:lei439 LimitedNewAvailable sizes
BABOREMBEREANEau de ParfumNewlei409(lei8.180 / 1 l)Lowest Price:lei409 lei409(lei8.180 / 1 l)Lowest Price:lei409 NewAvailable sizes
BABORAMPOULE CONCENTRATESHydra Plus Ampoules (7 x 2 ml)Certifiedlei129(lei9.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei129 lei129(lei9.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei129 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORHydration - Cryo Plumping Mask (1 piece)lei69(lei69 / 1 piece)Lowest Price:lei69 lei69(lei69 / 1 piece)Lowest Price:lei69
BABORAMPOULE CONCENTRATESCollagen Booster Ampoules (7 x 2 ml)Certifiedlei209(lei14.928,57 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei14.928,57 / 1 l)Lowest Price:lei209 CertifiedAvailable sizes
BABORCARERosé Lip Butterlei109(lei7.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei109 lei109(lei7.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei109 Available sizes
BABORCLEANSINGDeep Cleansing Foamlei159(lei795 / 1 l)Lowest Price:lei159 lei159(lei795 / 1 l)Lowest Price:lei159 Available sizes
BABORCLEANSINGRefining Enzyme & Vitamin C CleanserCertifiedlei159(lei3.975 / 1 kg)Lowest Price:lei159 lei159(lei3.975 / 1 kg)Lowest Price:lei159 CertifiedAvailable sizes
BABORAMPOULE CONCENTRATESPerfect Glow Ampoules (7 x 2 ml)lei189(lei13.500 / 1 l)Lowest Price:lei189 lei189(lei13.500 / 1 l)Lowest Price:lei189 Available sizes
BABORCLEANSINGMilky Ceramide Tonerlei169(lei845 / 1 l)Lowest Price:lei169 lei169(lei845 / 1 l)Lowest Price:lei169 Available sizes
BABORCLEANSINGSoothing Rose Tonerlei169(lei845 / 1 l)Lowest Price:lei169 lei169(lei845 / 1 l)Lowest Price:lei169 Available sizes
BABORDOCTOR BABORMoisture Glow CreamCertifiedlei219(lei4.380 / 1 l)Lowest Price:lei219 lei219(lei4.380 / 1 l)Lowest Price:lei219 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORLifting - Collagen Peptide Booster Creamlei589(lei11.780 / 1 l)Lowest Price:lei589 lei589(lei11.780 / 1 l)Lowest Price:lei589 Available sizes
BABORCLEANSINGHyaluronic Cleansing Balmlei259(lei1.726,67 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei1.726,67 / 1 l)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORCAREMoisturizing Creamlei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 lei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 Available sizes
BABORDOCTOR BABORSkincare SetLimitedlei589(lei589 / 1 piece)Lowest Price:lei589 lei589(lei589 / 1 piece)Lowest Price:lei589 LimitedAvailable sizes
BABORHSR - LIFTINGAnti-Wrinkle Eye CreamCertifiedlei409(lei13.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei409 lei409(lei13.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei409 CertifiedAvailable sizes
BABORAGATHISTEau de ParfumNewlei409(lei8.180 / 1 l)Lowest Price:lei409 lei409(lei8.180 / 1 l)Lowest Price:lei409 NewAvailable sizes
BABORAMPOULE CONCENTRATESLift Express Ampoules (7 x 2 ml)Certifiedlei209(lei14.928,57 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei14.928,57 / 1 l)Lowest Price:lei209 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORLifting - Derma Filler Serumlei509(lei16.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei509 lei509(lei16.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei509 Available sizes
BABORDOCTOR BABORLifting - Dual Eye Solutionlei439(lei14.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei439 lei439(lei14.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei439 Available sizes
BABORDOCTOR BABORHydration - 10D Hyaluronic Acid Ampoule Serum Concentrate (7 x 2 ml)lei229(lei16.357,14 / 1 l)Lowest Price:lei229 lei229(lei16.357,14 / 1 l)Lowest Price:lei229 Available sizes
BABORCLEANSINGGentle Exfoliating CreamCertifiedlei129(lei2.580 / 1 l)Lowest Price:lei129 lei129(lei2.580 / 1 l)Lowest Price:lei129 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORLifting - Collagen Peptide Booster Cream Richlei619(lei12.380 / 1 l)Lowest Price:lei619 lei619(lei12.380 / 1 l)Lowest Price:lei619 Available sizes
BABORCLEANSINGHY-OIL CleanserCertifiedlei149(lei745 / 1 l)Lowest Price:lei149 lei149(lei745 / 1 l)Lowest Price:lei149 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORBroad Spectrum Hydration Serum SPF 50+lei259(lei8.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei8.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORCLEANSINGEye & Heavy Makeup RemoverCertifiedlei119(lei1.190 / 1 l)Lowest Price:lei119 lei119(lei1.190 / 1 l)Lowest Price:lei119 CertifiedAvailable sizes
BABORMAKE UPCollagen Deluxe Foundationlei259(lei8.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei8.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei8.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei8.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei8.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei259 +xlei259(lei8.633,33 / 1 l)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORAMPOULE CONCENTRATESMulti-vitamin ampoules (7 x 2 ml)Certifiedlei159(lei11.357,14 / 1 l)Lowest Price:lei159 lei159(lei11.357,14 / 1 l)Lowest Price:lei159 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORBroad Spectrum Radiance Cream SPF 50+lei229(lei4.580 / 1 l)Lowest Price:lei229 lei229(lei4.580 / 1 l)Lowest Price:lei229 Available sizes
BABORCLEANSINGGel & Tonic Cleanserlei129(lei645 / 1 l)Lowest Price:lei129 lei129(lei645 / 1 l)Lowest Price:lei129 Available sizes
BABORDOCTOR BABORRegeneration - Rebalancing Tonerlei179(lei895 / 1 l)Lowest Price:lei179 lei179(lei895 / 1 l)Lowest Price:lei179 Available sizes
BABORDOCTOR BABORMicrobiomic - Awakening Eye Creamlei169(lei11.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei169 lei169(lei11.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei169 Available sizes
BABORMAKE UPHydra Liquid Foundationlei209(lei6.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei6.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei6.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei6.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei6.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei6.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei6.966,67 / 1 l)Lowest Price:lei209 +xlei159(lei5.300 / 1 l)Lowest Price:lei135,15 Original:lei209 Available sizes
BABORAMPOULE CONCENTRATESActive Night Ampoules (7 x 2 ml)Certifiedlei209(lei14.928,57 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei14.928,57 / 1 l)Lowest Price:lei209 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORSkincare SetLimitedlei509(lei509 / 1 piece)Lowest Price:lei509 lei509(lei509 / 1 piece)Lowest Price:lei509 LimitedAvailable sizes
BABORSOUL & BODYGrounding - Hand Creamlei79(lei1.053,33 / 1 l)Lowest Price:lei79 lei79(lei1.053,33 / 1 l)Lowest Price:lei79 Available sizes
BABORCAREMoisturizing Creamlei359(lei7.180 / 1 l)Lowest Price:lei359 lei359(lei7.180 / 1 l)Lowest Price:lei359 Available sizes
BABORDOCTOR BABORRefine - Radiant Complexion Creamlei509(lei10.180 / 1 l)Lowest Price:lei509 lei509(lei10.180 / 1 l)Lowest Price:lei509 Available sizes
BABORDOCTOR BABORMicrobiomic - BB Cream SPF20lei169(lei4.225 / 1 l)Lowest Price:lei169 lei169(lei4.225 / 1 l)Lowest Price:lei169 lei169(lei4.225 / 1 l)Lowest Price:lei169 Available sizes
BABORSKINOVAGEThermal SprayCertifiedlei69(lei690 / 1 l)Lowest Price:lei69 lei69(lei690 / 1 l)Lowest Price:lei69 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORHydro Replenishing Gel Creamlei429(lei8.580 / 1 l)Lowest Price:lei429 lei429(lei8.580 / 1 l)Lowest Price:lei429 Available sizes
BABORMAKE UPCreamy Lipsticklei139(lei34.750 / 1 kg)Lowest Price:lei139 lei139(lei34.750 / 1 kg)Lowest Price:lei139 lei139(lei34.750 / 1 kg)Lowest Price:lei139 lei139(lei34.750 / 1 kg)Lowest Price:lei139 Available sizes
BABORCLEANSINGGentle Cleansing CreamCertifiedlei119(lei1.190 / 1 l)Lowest Price:lei119 lei119(lei1.190 / 1 l)Lowest Price:lei119 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORMicrobiomic - Herbal Balancing Tonerlei149(lei745 / 1 l)Lowest Price:lei149 lei149(lei745 / 1 l)Lowest Price:lei149 Available sizes
BABORDOCTOR BABORBarrier Protection - The Cure Creamlei619(lei12.380 / 1 l)Lowest Price:lei619 lei619(lei12.380 / 1 l)Lowest Price:lei619 Available sizes
BABORAMPOULE CONCENTRATESActive Purifier Ampoules (7 x 2 ml)Certifiedlei149(lei10.642,86 / 1 l)Lowest Price:lei149 lei149(lei10.642,86 / 1 l)Lowest Price:lei149 CertifiedAvailable sizes
BABORCAREPurifying Masklei189(lei3.780 / 1 l)Lowest Price:lei189 lei189(lei3.780 / 1 l)Lowest Price:lei189 Available sizes
BABORDOCTOR BABORMicrobiomic - Moisture Glow Serumlei219(lei7.300 / 1 l)Lowest Price:lei219 lei219(lei7.300 / 1 l)Lowest Price:lei219 Available sizes
BABORDOCTOR BABORLifting - Rejuvenation Ampoule Serum Concentrates (7 x 2 ml)lei269(lei19.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei269 lei269(lei19.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei269 Available sizes
BABORDOCTOR BABORHydration - De-Puffing Eye Gellei259(lei17.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei17.266,67 / 1 l)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORCLEANSINGPhyto HY-Oil Booster Hydratinglei129(lei1.290 / 1 l)Lowest Price:lei129 lei129(lei1.290 / 1 l)Lowest Price:lei129 Available sizes
BABORSKINOVAGEVitalizing Cream richCertifiedlei359(lei7.180 / 1 l)Lowest Price:lei359 lei359(lei7.180 / 1 l)Lowest Price:lei359 CertifiedAvailable sizes
BABORHSR - LIFTINGAnti-wrinkle creamCertifiedlei539(lei10.780 / 1 l)Lowest Price:lei539 lei539(lei10.780 / 1 l)Lowest Price:lei539 CertifiedAvailable sizes
BABORAMPOULE CONCENTRATESSOS Calming Ampoules (7 x 2 ml)Certifiedlei179(lei12.785,71 / 1 l)Lowest Price:lei179 lei179(lei12.785,71 / 1 l)Lowest Price:lei179 CertifiedAvailable sizes
BABORSKINOVAGEFresh & Smooth Eye Serumlei219(lei14.600 / 1 l)Lowest Price:lei219 lei219(lei14.600 / 1 l)Lowest Price:lei219 Available sizes
BABORSKINOVAGEBalancing CreamCertifiedlei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 lei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORMicrobiomic - Renewal Overnight Masklei169(lei2.253,33 / 1 l)Lowest Price:lei169 lei169(lei2.253,33 / 1 l)Lowest Price:lei169 Available sizes
BABORSKINOVAGEVitalizing CreamCertifiedlei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 lei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORResurface - Renewal Ampoule Serum Concentrate (7 x 0.067 oz)lei269(lei19.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei269 lei269(lei19.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei269 Available sizes
BABORHSR - LIFTINGAnti-Wrinkle Cream RichCertifiedlei559(lei11.180 / 1 l)Lowest Price:lei559 lei559(lei11.180 / 1 l)Lowest Price:lei559 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORBroad Spectrum Hydration Lotion SPF 30lei259(lei1.726,67 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei1.726,67 / 1 l)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORDOCTOR BABORGlow Bi-Phase Ampoule Serum Concentrate (7 x 2 ml)lei269(lei19.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei269 lei269(lei19.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei269 Available sizes
BABORDOCTOR BABORResurface - Renewal Tonerlei209(lei1.045 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei1.045 / 1 l)Lowest Price:lei209 Available sizes
BABORDOCTOR BABORResurface - Exfoliating Peel Padslei259(lei6,48 / 1 piece)Lowest Price:lei259 lei259(lei6,48 / 1 piece)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORCLEANSINGPhyto HY-Oil Booster Balancinglei129(lei1.290 / 1 l)Lowest Price:lei129 lei129(lei1.290 / 1 l)Lowest Price:lei129 Available sizes
BABORDOCTOR BABORResurface - Renewal Creamlei619(lei12.380 / 1 l)Lowest Price:lei619 lei619(lei12.380 / 1 l)Lowest Price:lei619 Available sizes
BABORDOCTOR BABORBroad Spectrum Mineral Invisible Balm SPF 30lei229(lei4.580 / 1 l)Lowest Price:lei229 lei229(lei4.580 / 1 l)Lowest Price:lei229 Available sizes
BABORDOCTOR BABORBarrier Balance Lotion Cleanserlei179(lei1.193,33 / 1 l)Lowest Price:lei179 lei179(lei1.193,33 / 1 l)Lowest Price:lei179 Available sizes
BABORTINTED HYDRA MOISTURIZERTinted moisturizerCertifiedlei189(lei6.300 / 1 l)Lowest Price:lei189 lei189(lei6.300 / 1 l)Lowest Price:lei189 Certifiedlei189(lei6.300 / 1 l)Lowest Price:lei189 CertifiedAvailable sizes
BABORMAKEUPSuper Soft Lip Oillei119(lei18.307,69 / 1 l)Lowest Price:lei119 lei119(lei18.307,69 / 1 l)Lowest Price:lei119 lei119(lei18.307,69 / 1 l)Lowest Price:lei119 Available sizes
BABORSOUL & BODYGrounding - Body Washlei209(lei836 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei836 / 1 l)Lowest Price:lei209 Available sizes
BABOR3D FIRMING CONCEALERconcealerCertifiedlei149(lei37.250 / 1 kg)Lowest Price:lei149 lei149(lei37.250 / 1 kg)Lowest Price:lei149 Certifiedlei149(lei37.250 / 1 kg)Lowest Price:lei149 CertifiedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORRegeneration - Barrier Protect Ampoule Serum Concentrate (7 x 2 ml)lei259(lei18.500 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei18.500 / 1 l)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORDOCTOR BABORResurface - Radiance Ampoule Serum Concentrate (7 x 2 ml)lei269(lei19.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei269 lei269(lei19.214,29 / 1 l)Lowest Price:lei269 Available sizes
BABORDOCTOR BABORRegeneration - ECM Repair Serumlei339(lei11.300 / 1 l)Lowest Price:lei339 lei339(lei11.300 / 1 l)Lowest Price:lei339 Available sizes
BABORDOCTOR BABORStress Defense Mushroom Creamlei269(lei5.380 / 1 l)Lowest Price:lei269 lei269(lei5.380 / 1 l)Lowest Price:lei269 Available sizes
BABORMAKE UPEye Shadow Pencillei109(lei54.500 / 1 kg)Lowest Price:lei109 lei109(lei54.500 / 1 kg)Lowest Price:lei109 lei109(lei54.500 / 1 kg)Lowest Price:lei109 Available sizes
BABORCARECalming Cream Richlei359(lei7.180 / 1 l)Lowest Price:lei359 lei359(lei7.180 / 1 l)Lowest Price:lei359 Available sizes
BABORMAKE UPLip linerlei89(lei89.000 / 1 kg)Lowest Price:lei89 lei89(lei89.000 / 1 kg)Lowest Price:lei89 lei89(lei89.000 / 1 kg)Lowest Price:lei89 Available sizes
BABORDOCTOR BABORResurface - Pore Refining Serumlei309(lei10.300 / 1 l)Lowest Price:lei309 lei309(lei10.300 / 1 l)Lowest Price:lei309 Available sizes
BABORDOCTOR BABORSensitive - Soothing Cream Richlei409(lei8.180 / 1 l)Lowest Price:lei409 lei409(lei8.180 / 1 l)Lowest Price:lei409 Available sizes
BABORMAKE UPEyebrow Mascaralei109(lei36.333,33 / 1 kg)Lowest Price:lei109 lei109(lei36.333,33 / 1 kg)Lowest Price:lei109 lei109(lei36.333,33 / 1 kg)Lowest Price:lei109 Available sizes
BABORDOCTOR BABORResurface - Renewal Eye Zone Patch (5 pieces)lei259(lei51,80 / 1 piece)Lowest Price:lei259 lei259(lei51,80 / 1 piece)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORSKINOVAGECalming CreamCertifiedlei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 lei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 CertifiedAvailable sizes
BABORCLEANSINGPhyto HY-Oil Booster Calminglei129(lei1.290 / 1 l)Lowest Price:lei129 lei129(lei1.290 / 1 l)Lowest Price:lei129 Available sizes
BABORSOUL & BODYGrounding - Body Lotionlei259(lei1.036 / 1 l)Lowest Price:lei259 lei259(lei1.036 / 1 l)Lowest Price:lei259 Available sizes
BABORHSR LIFTINGOvernight Masklei509(lei10.180 / 1 l)Lowest Price:lei509 lei509(lei10.180 / 1 l)Lowest Price:lei509 Available sizes
BABORMINERAL POWDER FOUNDATIONfoundationCertifiedlei139(lei6.950 / 1 kg)Lowest Price:lei139 lei139(lei6.950 / 1 kg)Lowest Price:lei139 CertifiedAvailable sizes
BABORPERFECT DEFINITION & LENGTH MASCARAMascaraLimitedlei159(lei26.500 / 1 l)Lowest Price:lei159 lei159(lei26.500 / 1 l)Lowest Price:lei159 LimitedAvailable sizes
BABORDOCTOR BABORAfter Sun Hydration Recovery Lotionlei209(lei1.393,33 / 1 l)Lowest Price:lei209 lei209(lei1.393,33 / 1 l)Lowest Price:lei209 Available sizes
BABORHSR - LIFTINGAnti-Wrinkle Neck & Décolleté CreamCertifiedlei489(lei9.780 / 1 l)Lowest Price:lei489 lei489(lei9.780 / 1 l)Lowest Price:lei489 CertifiedAvailable sizes
BABORSKINOVAGEVitalizing MaskCertifiedlei189(lei3.780 / 1 l)Lowest Price:lei189 lei189(lei3.780 / 1 l)Lowest Price:lei189 CertifiedAvailable sizes
BABORCAREComplex C Creamlei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 lei349(lei6.980 / 1 l)Lowest Price:lei349 Available sizes
BABORDOCTOR BABORLifting - Instant Lift Effect Creamlei619(lei12.380 / 1 l)Lowest Price:lei619 lei619(lei12.380 / 1 l)Lowest Price:lei619 Available sizes
BABORMAKEUPUltimate Style & Volume Mascaralei159(lei19.875 / 1 l)Lowest Price:lei159 lei159(lei19.875 / 1 l)Lowest Price:lei159 Available sizes