Ga naar hoofdinhoud

145 JAAR BREUNINGER

Al 145 jaar gastheer voor de mooie dingen van het leven – ter gelegenheid van het jubileum brengt Breuninger iconen uit verschillende generaties en werelden samen. Daarvoor is samen met geselecteerde merkpartners de „Anniversary Exclusive Collection“ ontstaan: de mooiste gelimiteerde creaties die slechts korte tijd en exclusief bij ons verkrijgbaar zijn.

Een man in een blauwe trui en spijkerbroek zit op een stoel en kijkt opzij.

EXCLUSIEVE JUBILEUMACTIES

EXCLUSIEVE JUBILEUMACTIES

Een man zit op een kruk, gekleed in een donker jasje over een crèmekleurige trui.

NIEUW BINNEN HERFST '26

NIEUW BINNEN HERFST '26

Man met een witte gebreide muts en een paarse corduroy jas.

FELIX STRENG
ATLEET

Felix Streng behoort tot de snelste para-sprinters ter wereld en is meervoudig Paralympisch goudenmedaillewinnaar en wereldkampioen. Met explosieve wilskracht, precisie en buitengewone mentale kracht verlegt hij de grenzen van het mogelijke – op de baan en ver daarbuiten.

»Geluk laat zich niet overtreffen. Daarvoor de kans om gelukkige momenten te beleven.«

Felix Streng

Een oudere man met gesloten ogen legt een vinger op zijn slaap.

CHRISTOPH ESCHENBACH DIRIGENT & PIANIST

Christoph Eschenbach verloor als kind zijn ouders en zijn thuis. De muziek redde zijn leven, dus wijdde hij zijn leven aan de muziek.

»Ik heb geen rituelen. Vastgelegde dingen verafschuw ik principieel«.

Christoph Eschenbach

Een man met krullend haar draagt een pak en stropdas, kijkt omhoog.

RALPH SCHELLING
KOK

Na zijn werk voor topkoks als Ferran Adrià reist de Zwitser Ralph Schelling inmiddels als privékok de wereld rond. Helemaal naar de smaak van Paris Hilton, het luxemerk Saint Laurent en Marina Abramović.

»Het menselijke telt meer dan de correcte etiquette«.

Ralph Schelling

Omhoog