Arencia FRESH GREEN RICE MOCHI CLEANSER
Reinigingscrème
Reinigingscrème


Arencia FRESH GREEN RICE MOCHI CLEANSER
Reinigingscrème
Reinigingscrème
Code BEAUTY2026 aan het einde van de bestelling ingeven.
Meer artikelen uit deze campagne
De kans is groot dat het artikel er snel weer is
Grote kans dat je maat snel weer beschikbaar is!
Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Beschrijving
De Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser is een gezichtsreiniger met groene thee-extract en rijst. De formule verwijdert op milde wijze overtollig talg en onzuiverheden en draagt bij aan een frisse, evenwichtige teint.
De karakteristieke mochi-textuur verandert bij het opschuimen in een zacht reinigingsschuim. Rijstpoeder en rijstextract vullen de formule aan met verzorgende eigenschappen en dragen bij aan een glad huidgevoel. Groene thee-extract heeft een antioxiderende werking, terwijl hamamelis-extract de huidverzorging ondersteunt en bijdraagt aan een evenwichtige huid.
Milde oppervlakteactieve stoffen zoals natriumcocoylisethionaat en natriumcocoylglycinaat reinigen de huid grondig zonder deze onnodig uit te drogen. Centella asiatica werkt kalmerend en verzorgend. Zoete amandelzaadmeel ondersteunt de zachte reiniging van de huid, terwijl jojoba-olie en zonnebloempitolie bijdragen aan een soepel huidgevoel. Hyaluronzuur voorziet de huid bovendien van vocht.
De formule wordt aangevuld met verschillende plantaardige extracten, waaronder rozenbottel, lotusblad en Baikal-helmkruid, die de verzorgende werking van de reiniger compleet maken.
De Fresh Green Rice Mochi Cleanser is geschikt voor alle huidtypes, met name voor de gemengde huid en de vette huid. Dankzij de uitgebalanceerde combinatie van reinigende en verzorgende ingrediënten kan het probleemloos in de dagelijkse verzorgingsroutine worden geïntegreerd.
Actieve ingrediënten
- Rijstpoeder & rijstextract: ondersteunen de milde reiniging en zorgen voor een aangenaam huidgevoel.
- Groene thee-extract: Heeft een antioxiderende werking.
- Hamamelis-extract: Draagt bij aan een evenwichtige huid.
- Centella Asiatica: Werkt kalmerend en verzorgend.
- Zoete amandelzaadmeel: Ondersteunt de milde reiniging van de huid.
- Jojoba-olie & zonnebloempittenolie: Dragen bij aan een soepel huidgevoel.
- Hyaluronzuur: Hydrateert.
Geschikt voor huidtypes:
- Normale huid
- Alle huidtypes
Ingrediënten
Water, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Ethylhexyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Silica, Glycereth-26, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Adenosine, Sodium Hyaluronate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Tocopherol, Centella Asiatica Extract, Collagen Water(0.979ppm), Milk Protein Extract, Collagen Extract(0.002ppm), Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Propolis Extract
Toepassing
Breng de reiniger aan op de vochtige huid en masseer deze zachtjes in tot er een fijn schuim ontstaat. Spoel vervolgens af met lauw water. Bij zware make-up wordt aangeraden om eerst een reinigingsolie of make-upremover te gebruiken.
Veiligheidsinstructies
Verzending & betaalmethoden
voor bestellingen vanaf € 199
30 dagen gratis retour
Je kunt bestellingen binnen 30 dagen gratis retourneren. Details
DHL standaardverzending voor € 9,90
PostNL standaardpakket voor € 9,90
Levertijd
Specifieke informatie over de levertijd zie je na het selecteren van een maat of in de winkelmand.
De pakketten van Breuninger worden CO₂-neutraal bezorgd door ze te compenseren via een bijdrage aan hoogwaardige klimaatbeschermingsprojecten.
- Mastercard
- VISA
- AMEX
- PayPal
- Klarna
Duik in de wereld van Arencia
Ontdek alle artikelen van Arencia- Betty Barclay Gewatteerde jassen
- BLONDE No.8 Jassen
- BOGNER Jassen
- BOGNER Schoenen
- Buena Vista Jeans
- CAMBIO Broeken
- Chloé Schoenen
- dea kudibal Blouses
- GOOD AMERICAN Jeans
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT Blouses
- Hugo Boss Mantels
- Joseph Ribkoff Broeken
- LAUREN RALPH LAUREN Sneakers
- LOEWE Riemen
- LOEWE Sjaals
- LUISA CERANO Jurken
- MAC DAYDREAM Jeans
- MARC AUREL Truien & vesten
- MARC CAIN Jeans
- me°ru' Jurken
- monari Joggingbroeken
- monari Kleding
- MONCLER Longsleeves
- NEO NOIR Bontjassen
- oui Mantels
- Phase Eight Jurken
- POMME D'OR Laarsjes & boots
- RIANI Jurken
- SKIMS Pyjama's
- Toral Laarsjes & boots
- UNISA Laarsjes & boots
- WELLENSTEYN Jassen
- CAMBIO
- ELEH
- ELENA MIRO
- ESSENTIEL ANTWERP
- FUCHS SCHMITT
- gipsy
- Grace
- Greek Archaic Kori
- heidi klein
- Jellycat
- KENNEL & SCHMENGER
- LUISA CERANO
- LUNATICA MILANO
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- MORE & MORE
- MRS & HUGS
- ottod'ame
- PAS NORMAL STUDIOS
- paul green
- Pertini
- PNTS
- POLO RALPH LAUREN
- Princess GOES HOLLYWOOD
- RAFFAELLO ROSSI
- REPEAT
- ROBERT FRIEDMAN
- rosemunde
- SoSUE
- WEEKEND Max Mara
- ZINDA