BVLGARI Fragrances EAU PARFUMÉE THÉ IMPÉRIAL
Douchegel
Douchegel



BVLGARI Fragrances EAU PARFUMÉE THÉ IMPÉRIAL
Douchegel
Douchegel
Code WELCOME15 aan het einde van de bestelling ingeven.
De kans is groot dat het artikel er snel weer is
Grote kans dat je maat snel weer beschikbaar is!
Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Beschrijving
"Doordrongen van dezelfde uitstraling van hedendaagse Italiaanse elegantie zijn de Bvlgari Hotels & Resorts uitzonderlijke bestemmingen die de fascinatie van het Maison Bvlgari, haar tijdloze glamour en haar erfgoed als prachtige Romeinse juwelier weerspiegelen. In deze sfeer is Eau Parfumée Thé Impérial ontstaan – als een olfactorische vertaling van de verfijning en harmonie van deze zeldzame toevluchtsoorden in een sensuele badervaring.
De zachte Eau Parfumée Thé Impérial Body Shower Gel laat zich moeiteloos op de huid aanbrengen, heeft een aangename textuur en verandert in een licht schuim dat gemakkelijk af te spoelen is. Terwijl het het lichaam reinigt, laat het een zacht en aangenaam huidgevoel achter. Een verkwikkende ervaring voor de huid, geïnspireerd door de olfactorische en botanische eigenschappen van zwarte thee. In combinatie met de Eau de Toilette verlengt het de geurbeleving. De Eau Parfumée Thé Impérial Body Shower Gel bevat minimaal 87% ingrediënten van natuurlijke oorsprong* en zorgt zo voor een werkelijk verwennende verzorgingservaring.
Het silhouet van de dispenserfles is geïnspireerd op de trotse elegantie van antieke Romeinse zuilen. Het ontwerp is verfraaid met het iconische decolleté, dat een sensuele ervaring symboliseert – zo rijk en intiem als het dragen van een sieraad. De beige-gouden kleur van de metalen hals, die de pomp siert, geeft de collectie een aura van stille verfijning. Het etiket op de voorkant is verrijkt met nieuwe, handgetekende botanische illustraties, die met de grootste zorg door een Franse botanicus exclusief voor Bvlgari zijn ontworpen en kunstig zijn geëmbosseerd.
*Hoeveelheid berekend op basis van ISO 16128. Inclusief watergehalte. Het resterende percentage dient ter optimalisatie van de integriteit en de sensorische eigenschappen van de formule.
Gegevens fabrikant
Bulgari S.p.a.
00186 Rom
Italy
de.cs@bulgari.com
https://www.bulgari.com/de-de/contact-us--info.html
Ingrediënten
Aqua (water), sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, ppg-5-ceteth-20, parfum (fragrance), decyl glucoside, glycerin, sodium citrate, peg-120 methyl glucose dioleate, sodium benzoate, citric acid, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, linalool, limonene, citrus limon (lemon) peel oil, phytic acid, citrus aurantium bergamia (bergamot) peel oil, juniperus virginiana oil, linalyl acetate, citral, pinene, citrus aurantium peel oil, lemongrass oil, sodium hydroxide, tocopherol
Veiligheidsinstructies
Verzending & betaalmethoden
voor bestellingen vanaf € 199
30 dagen gratis retour
Je kunt bestellingen binnen 30 dagen gratis retourneren. Details
DHL standaardverzending voor € 9,90
PostNL standaardpakket voor € 9,90
Levertijd
Specifieke informatie over de levertijd zie je na het selecteren van een maat of in de winkelmand.
De pakketten van Breuninger worden CO₂-neutraal bezorgd door ze te compenseren via een bijdrage aan hoogwaardige klimaatbeschermingsprojecten.
- Mastercard
- VISA
- AMEX
- PayPal
- Klarna
Duik in de wereld van BVLGARI Fragrances
Ontdek alle artikelen van BVLGARI Fragrances- Betty Barclay Gewatteerde jassen
- BLONDE No.8 Jassen
- BOGNER Jassen
- BOGNER Schoenen
- Buena Vista Jeans
- CAMBIO Broeken
- Chloé Schoenen
- dea kudibal Blouses
- GOOD AMERICAN Jeans
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT Blouses
- Hugo Boss Mantels
- Joseph Ribkoff Broeken
- LAUREN RALPH LAUREN Sneakers
- LOEWE Riemen
- LOEWE Sjaals
- LUISA CERANO Jurken
- MAC DAYDREAM Jeans
- MARC AUREL Truien & vesten
- MARC CAIN Jeans
- me°ru' Jurken
- monari Joggingbroeken
- monari Kleding
- MONCLER Longsleeves
- NEO NOIR Bontjassen
- oui Mantels
- Phase Eight Jurken
- POMME D'OR Laarsjes & boots
- RIANI Jurken
- SKIMS Pyjama's
- Toral Laarsjes & boots
- UNISA Laarsjes & boots
- WELLENSTEYN Jassen
- CAMBIO
- ELEH
- ELENA MIRO
- ESSENTIEL ANTWERP
- FUCHS SCHMITT
- gipsy
- Grace
- Greek Archaic Kori
- heidi klein
- Jellycat
- KENNEL & SCHMENGER
- LUISA CERANO
- LUNATICA MILANO
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- MORE & MORE
- MRS & HUGS
- ottod'ame
- PAS NORMAL STUDIOS
- paul green
- Pertini
- PNTS
- POLO RALPH LAUREN
- Princess GOES HOLLYWOOD
- RAFFAELLO ROSSI
- REPEAT
- ROBERT FRIEDMAN
- rosemunde
- SoSUE
- WEEKEND Max Mara
- ZINDA