diptyque LA VALLÉE DU TEMPS
geurkaars
geurkaars





diptyque LA VALLÉE DU TEMPS
geurkaars
geurkaars
De kans is groot dat het artikel er snel weer is
Grote kans dat je maat snel weer beschikbaar is!
Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Beschrijving
Jingdezhen. Een stad op het kruispunt van traditie en moderniteit, zowel de bakermat van het Chinese porselein als beroemd om zijn witte thee. Het aansteken van de kaars La Vallée du Temps (De Vallei van de Tijd) roept de geurwereld op van een duizenden jaren oud ambacht te midden van groene theeplantages. Schoonheid in de ban van de tijd.
60 jaar na de eerste Diptyque-kaars begint vandaag een nieuw hoofdstuk met de eerste navulbare geurkaarsen van het Maison.
De collectie Les Mondes de Diptyque (De werelden van Diptyque) is een reis naar geheime, soulvolle plekken. Een saga in 5 delen, waarin elke kaars door zijn geurwervelingen het verhaal van de plek die hij belichaamt tot leven brengt. Elk van hen opent een vreemde wereld, los van elke tijd - een intermezzo in het spoor van schoonheid.
De glazen monoliet is ontworpen voor meerdere levens en kan onbeperkt worden bijgevuld met de geur van uw keuze - voor een reis die nooit lijkt te eindigen.
Gegevens fabrikant
Diptyque SAS
75001 Paris
France
amolinie-ext@diptyqueparis.com
Toepassing
Elke Les Mondes de Diptyque-kaars is een voortreffelijk product dat speciale aandacht vereist.
Om lang van de kaars te kunnen genieten:
-
Laat de kaars de eerste twee keer 5 uur lang onafgebroken branden, totdat het hele wasoppervlak vloeibaar is geworden. Dit voorkomt dat de was later een kuiltje rond de lont vormt.
-
Gebruik bij voorkeur een kaarsendover om de kaars te doven.
-
Om ervoor te zorgen dat uw kaars gelijkmatig brandt, centreert u de lont met de lontensnijder nadat u de kaars hebt gedoofd, terwijl de was nog vloeibaar is.
-
Knip de lont regelmatig met de lontkniptang tot de ideale lengte van 3-5 mm, zodat de kaars niet rookt of oververhit raakt.
Om de kaars opnieuw te vullen:
- De kaars is opgebruikt als de waslaag nog maar 5 mm dik is of als de lonthouder zichtbaar wordt.
- Zodra de was is afgekoeld, plaatst u de kaars in een kom en vult u deze tot halverwege de kaarsenhouder met 60° warm water. Na ongeveer 2 minuten wordt de was zacht.
- Haal de kaars uit het water en gebruik een mes met een afgeronde snede. Laat het mes eerst tussen het glas en de wasrand glijden en vervolgens onder de wasresten. Haal de wasresten eruit en gooi ze bij het restafval.
- Reinig en droog de binnenkant van het glas met een zachte doek.
- Open de navulverpakking met behulp van de twee lipjes, haal het nieuwe blok was eruit en plaats het in de pot.
De kaars is weer klaar voor gebruik.
Veiligheidsinstructies
Verzending & betaalmethoden
voor bestellingen vanaf € 199
30 dagen gratis retour
Je kunt bestellingen binnen 30 dagen gratis retourneren. Details
DHL standaardverzending voor € 0,00
PostNL standaardpakket voor € 0,00
Levertijd
Specifieke informatie over de levertijd zie je na het selecteren van een maat of in de winkelmand.
De pakketten van Breuninger worden CO₂-neutraal bezorgd door ze te compenseren via een bijdrage aan hoogwaardige klimaatbeschermingsprojecten.
- Mastercard
- VISA
- AMEX
- PayPal
- Klarna
Duik in de wereld van diptyque
Ontdek alle artikelen van diptyque- Betty Barclay Gewatteerde jassen
- BLONDE No.8 Jassen
- BOGNER Jassen
- BOGNER Schoenen
- Buena Vista Jeans
- CAMBIO Broeken
- Chloé Schoenen
- dea kudibal Blouses
- GOOD AMERICAN Jeans
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT Blouses
- Hugo Boss Mantels
- Joseph Ribkoff Broeken
- LAUREN RALPH LAUREN Sneakers
- LOEWE Riemen
- LOEWE Sjaals
- LUISA CERANO Jurken
- MAC DAYDREAM Jeans
- MARC AUREL Truien & vesten
- MARC CAIN Jeans
- me°ru' Jurken
- monari Joggingbroeken
- monari Kleding
- MONCLER Longsleeves
- NEO NOIR Bontjassen
- oui Mantels
- Phase Eight Jurken
- POMME D'OR Laarsjes & boots
- RIANI Jurken
- SKIMS Pyjama's
- Toral Laarsjes & boots
- UNISA Laarsjes & boots
- WELLENSTEYN Jassen
- CAMBIO
- ELEH
- ELENA MIRO
- ESSENTIEL ANTWERP
- FUCHS SCHMITT
- gipsy
- Grace
- Greek Archaic Kori
- heidi klein
- Jellycat
- KENNEL & SCHMENGER
- LUISA CERANO
- LUNATICA MILANO
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- MORE & MORE
- MRS & HUGS
- ottod'ame
- PAS NORMAL STUDIOS
- paul green
- Pertini
- PNTS
- POLO RALPH LAUREN
- Princess GOES HOLLYWOOD
- RAFFAELLO ROSSI
- REPEAT
- ROBERT FRIEDMAN
- rosemunde
- SoSUE
- WEEKEND Max Mara
- ZINDA