Dr. Hauschka STICHTING
Stichting
Stichting




Dr. Hauschka STICHTING
Stichting
Stichting
De kans is groot dat het artikel er snel weer is
Grote kans dat je maat snel weer beschikbaar is!
Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Selecteer nog een kleur:
Beschrijving
Verzorgende basis en natuurlijke glans voor elke huid: levendige, lichte tot gemiddelde dekking geeft de teint een egale uitstraling. De formule met minerale pigmenten en extracten van geneeskrachtige planten, met name granaatappel, macadamia- en kokosolie, behoudt het vochtgehalte van de huid en beschermt tegen omgevingsinvloeden.
Specifieke productkenmerken:
- Zonder minerale olie
- Zonder parfum
- Zonder siliconen
Consistentie:
- Vloeibaar
Gegevens fabrikant
DR. HAUSCHKA
73087 Bad Boll/Eckwälden
Deutschland
info@wala.de
Ingrediënten
Water (Aqua), Alcohol, Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Anthyllis Vulneraria Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Punica Granatum Fruit Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Fragrance (Parfum), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Bentonite, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Silica, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492), Titanium Dioxide (CI 77891), Citrus Limon Peel Oil, Santalum Album Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Cananga Odorata Oil/Extract, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Rose Flower Oil/Extract, Citrus Aurantium Flower Oil, Limonene, Linalool*, Geraniol*, Santalol*, Pinene*, Linalyl Acetate*, Citronellol*, Benzyl Salicylate*, Geranyl Acetate*, Citral*, Beta-Caryophyllene*, Coumarin*, Benzyl Benzoate*, Vanillin*, Farnesol*, Benzyl Alcohol*, Terpineol*, Eugenol*. *from natural essential oils
Toepassing
Pas de dekking aan door middel van de applicatietechniek: natuurlijk met de vingers, lichtjes met een sponsje of gericht met een kwastje.
Sociale en milieucertificeringen
Biologisch gecertificeerde materialen
Normen en certificeringen, die o.a. producten met biologisch katoen, biologische wol, biologisch linnen, biologische viscose of biologische modal certificeren: voor een betere bodemkwaliteit door biologische landbouw.
Dit artikel heeft de volgende sociale en milieucertificeringen gekregen:
- NATRUE: NATRUE is een internationale, non-profitvereniging voor natuur- en biologische cosmetica. Het doel van de vereniging is om natuur- en biologische cosmetica voor het welzijn van consumenten wereldwijd te bevorderen en te beschermen en om bewustzijn te creëren voor natuurcosmetica. Het NATRUE-label stelt hoge kwaliteits- en prestatienormen.
Ecologische productiemethoden
Normen en certificeringen voor efficiënt gebruik van energie en hulpbronnen en het vermijden van schadelijke emissies in het milieu.
Dit artikel heeft de volgende sociale en milieucertificeringen gekregen:
- NATRUE: NATRUE is een internationale, non-profitvereniging voor natuur- en biologische cosmetica. Het doel van de vereniging is om natuur- en biologische cosmetica voor het welzijn van consumenten wereldwijd te bevorderen en te beschermen en om bewustzijn te creëren voor natuurcosmetica. Het NATRUE-label stelt hoge kwaliteits- en prestatienormen.
Verzending & betaalmethoden
voor bestellingen vanaf € 199
30 dagen gratis retour
Je kunt bestellingen binnen 30 dagen gratis retourneren. Details
DHL standaardverzending voor € 9,90
PostNL standaardpakket voor € 9,90
Levertijd
Specifieke informatie over de levertijd zie je na het selecteren van een maat of in de winkelmand.
De pakketten van Breuninger worden CO₂-neutraal bezorgd door ze te compenseren via een bijdrage aan hoogwaardige klimaatbeschermingsprojecten.
- Mastercard
- VISA
- AMEX
- PayPal
- Klarna
Duik in de wereld van Dr. Hauschka
Ontdek alle artikelen van Dr. Hauschka- Betty Barclay Gewatteerde jassen
- BLONDE No.8 Jassen
- BOGNER Jassen
- BOGNER Schoenen
- Buena Vista Jeans
- CAMBIO Broeken
- Chloé Schoenen
- dea kudibal Blouses
- GOOD AMERICAN Jeans
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT Blouses
- Hugo Boss Mantels
- Joseph Ribkoff Broeken
- LAUREN RALPH LAUREN Sneakers
- LOEWE Riemen
- LOEWE Sjaals
- LUISA CERANO Jurken
- MAC DAYDREAM Jeans
- MARC AUREL Truien & vesten
- MARC CAIN Jeans
- me°ru' Jurken
- monari Joggingbroeken
- monari Kleding
- MONCLER Longsleeves
- NEO NOIR Bontjassen
- oui Mantels
- Phase Eight Jurken
- POMME D'OR Laarsjes & boots
- RIANI Jurken
- SKIMS Pyjama's
- Toral Laarsjes & boots
- UNISA Laarsjes & boots
- WELLENSTEYN Jassen
- CAMBIO
- ELEH
- ELENA MIRO
- ESSENTIEL ANTWERP
- FUCHS SCHMITT
- gipsy
- Grace
- Greek Archaic Kori
- heidi klein
- Jellycat
- KENNEL & SCHMENGER
- LUISA CERANO
- LUNATICA MILANO
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- MORE & MORE
- MRS & HUGS
- ottod'ame
- PAS NORMAL STUDIOS
- paul green
- Pertini
- PNTS
- POLO RALPH LAUREN
- Princess GOES HOLLYWOOD
- RAFFAELLO ROSSI
- REPEAT
- ROBERT FRIEDMAN
- rosemunde
- SoSUE
- WEEKEND Max Mara
- ZINDA