MEDICUBE PDRN PINK COLLAGEN CAPSULE CREAM
Gezichtscrème
Gezichtscrème





MEDICUBE PDRN PINK COLLAGEN CAPSULE CREAM
Gezichtscrème
Gezichtscrème
Code WELCOME15 aan het einde van de bestelling ingeven.
De kans is groot dat het artikel er snel weer is
Grote kans dat je maat snel weer beschikbaar is!
Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Beschrijving
De Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream is een rijke Koreaanse gezichtscrème die, dankzij zalm-DNA, collageen en een groot aantal peptiden, de huid intensief hydrateert en het huidbeeld zichtbaar verfijnt. Medicube is een Koreaans merk dat gespecialiseerd is in wetenschappelijk onderbouwde huidverzorging – de Capsule Cream is daarbij een van hun bekendste producten en combineert zeer effectieve technologie met een aangename, romige textuur.
Centraal in de formule staat zalmei-extract, een rijke bron van PDRN (polydeoxyribonucleotide), dat de huid ondersteunt bij het herstel en de natuurlijke collageenvorming zou bevorderen. Deze aanpak wordt aangevuld met gehydrolyseerd collageen, dat de elasticiteit van de huid versterkt en de huid soepeler laat aanvoelen. Maar liefst zeven verschillende vormen van hyaluronzuur – waaronder natriumhyaluronaat, gehydrolyseerd hyaluronzuur, natriumhyaluronaat-crosspolymeer en kaliumhyaluronaat – zorgen op verschillende huidniveaus ervoor dat het vocht diep wordt ingebonden en langdurig wordt vastgehouden. Niacinamide helpt daarbij het huidbeeld te egaliseren en de poriën te verfijnen, terwijl Ceramide NP de beschermende barrière van de huid versterkt en beschermt tegen invloeden van buitenaf. Verschillende peptiden, zoals acetylhexapeptide-8, palmitoylpentapeptide-4, palmitoylhexapeptide-12 en kopertripeptide-1 werken samen in op de stevigheid en structuur van de huid. Glutathion verheldert de teint, cyanocobalamine – beter bekend als vitamine B12 – ondersteunt de huidstructuur en thioctaanzuur (alfa-liponzuur) werkt als een krachtige antioxidant. Moringa-olie en Melia azadirachta-bladextract maken de formule compleet met verzorgende en kalmerende eigenschappen.
De PDRN Pink Collagen Capsule Cream is bijzonder geschikt voor de rijpere, droge of vermoeid ogende huid die intensieve verzorging en hydratatie nodig heeft. Ook wie de huid op lange termijn wil verstevigen en verfijnen, zal baat hebben bij de veelzijdige combinatie van actieve ingrediënten. Ook mensen met een gemengde huid kunnen het product gebruiken, maar moeten letten op de aangebrachte hoeveelheid, aangezien de textuur rijk is.
Actieve ingrediënten
- PDRN: ondersteunt de huidregeneratie, bevordert de collageenvorming
- Collageen: versterkt de elasticiteit van de huid, maakt de huid soepeler
- Niacinamide: egaliseren de teint, verfijnen de poriën
- Ceramide NP: versterkt de huidbarrière, beschermt tegen invloeden van buitenaf
- Hyaluronzuurcomplex (7 vormen): hydrateert intensief, houdt vocht vast op verschillende huidlagen
Geschikt voor huidtypes:
- Normale huid
- Gecombineerde huid
- Rijpe huid
- Droge huid
Ingrediënten
Aqua, Glycerin, Niacinamide, Methylpropanediol, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycereth-26, Arginine, Butylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Carbomer, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Simethicone, Eclipta Prostrata Extract, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Polyacrylate-13, Sodium DNA, Disodium EDTA, Melia Azadirachta Leaf Extract, Polyisobutene, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Glyceryl Stearate, Moringa Oleifera Seed Oil, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Sodium Hyaluronate, Glutathione, Octyldodecanol, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Salmon Egg Extract, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Cyanocobalamin, Thioctic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Collagen Extract, Sodium Acetylated Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Pentapeptide-4, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Palmitoyl Hexapeptide-12, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate
Toepassing
Meng de roze capsules en de gel op de rug van je hand en breng het mengsel vervolgens zachtjes aan op de huid. Verdeel het gelijkmatig en klop het lichtjes in totdat het volledig is opgenomen.
Veiligheidsinstructies
Verzending & betaalmethoden
voor bestellingen vanaf € 199
30 dagen gratis retour
Je kunt bestellingen binnen 30 dagen gratis retourneren. Details
DHL standaardverzending voor € 9,90
PostNL standaardpakket voor € 9,90
Levertijd
Specifieke informatie over de levertijd zie je na het selecteren van een maat of in de winkelmand.
De pakketten van Breuninger worden CO₂-neutraal bezorgd door ze te compenseren via een bijdrage aan hoogwaardige klimaatbeschermingsprojecten.
- Mastercard
- VISA
- AMEX
- PayPal
- Klarna
Duik in de wereld van MEDICUBE
Ontdek alle artikelen van MEDICUBE- Betty Barclay Gewatteerde jassen
- BLONDE No.8 Jassen
- BOGNER Jassen
- BOGNER Schoenen
- Buena Vista Jeans
- CAMBIO Broeken
- Chloé Schoenen
- dea kudibal Blouses
- GOOD AMERICAN Jeans
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT Blouses
- Hugo Boss Mantels
- Joseph Ribkoff Broeken
- LAUREN RALPH LAUREN Sneakers
- LOEWE Riemen
- LOEWE Sjaals
- LUISA CERANO Jurken
- MAC DAYDREAM Jeans
- MARC AUREL Truien & vesten
- MARC CAIN Jeans
- me°ru' Jurken
- monari Joggingbroeken
- monari Kleding
- MONCLER Longsleeves
- NEO NOIR Bontjassen
- oui Mantels
- Phase Eight Jurken
- POMME D'OR Laarsjes & boots
- RIANI Jurken
- SKIMS Pyjama's
- Toral Laarsjes & boots
- UNISA Laarsjes & boots
- WELLENSTEYN Jassen
- CAMBIO
- ELEH
- ELENA MIRO
- ESSENTIEL ANTWERP
- FUCHS SCHMITT
- gipsy
- Grace
- Greek Archaic Kori
- heidi klein
- Jellycat
- KENNEL & SCHMENGER
- LUISA CERANO
- LUNATICA MILANO
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- MORE & MORE
- MRS & HUGS
- ottod'ame
- PAS NORMAL STUDIOS
- paul green
- Pertini
- PNTS
- POLO RALPH LAUREN
- Princess GOES HOLLYWOOD
- RAFFAELLO ROSSI
- REPEAT
- ROBERT FRIEDMAN
- rosemunde
- SoSUE
- WEEKEND Max Mara
- ZINDA