SISLEY SISLEŸA L'INTÉGRAL ANTI-AGE SÉRUM
Anti-rimpel serum voor het gezicht
Anti-rimpel serum voor het gezicht




SISLEY SISLEŸA L'INTÉGRAL ANTI-AGE SÉRUM
Anti-rimpel serum voor het gezicht
Anti-rimpel serum voor het gezicht
De kans is groot dat het artikel er snel weer is
Grote kans dat je maat snel weer beschikbaar is!
Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Beschrijving
Sisleÿa l'Intégral Anti-Âge Sérum Concentré Anti-Rides is een krachtig serum met een spectaculair anti-rimpel effect. Het bestrijdt alle soorten rimpels diepgaand. De huid is gladder en ziet er aanzienlijk jonger uit. Dagelijks gebruik van dit hightech serum in combinatie met Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge optimaliseert de anti-rimpelwerking op de huid.
DE DUBBELE INNOVATIE VAN SISLEY bestrijdt alle oorzaken van rimpels:
- 1/ Het 'wekt' het anti-rimpelpotentieel van de huid Het natuurlijke verouderingsproces en de levensstijl hebben een negatieve invloed op de productie van collageen, dat verantwoordelijk is voor het gladde uiterlijk van het huidoppervlak. Porcelana-cacaoboon-extract, het nieuwe actieve ingrediënt van Sisley, is zeer rijk aan polyfenolen en stimuleert het anti-rimpelpotentieel van de huid. Rimpels en fijne lijntjes worden verminderd.
- 2/ Diepgaande regeneratie van de huid Rimpels zijn ook het gevolg van veranderingen in de structuur en samenstelling van de dermis. Een combinatie van krachtige plantaardige actieve ingrediënten (extracten van sojapeptiden, gisten van Agave tequilana, zilverwilgenbladeren, hondsroos) werkt op verschillende niveaus in de huid en biedt een absoluut complete oplossing in de strijd tegen rimpels. Van binnenuit opgevuld, worden de rimpels zichtbaar gladgestreken en zien de gelaatstrekken er meer ontspannen uit. Het gezicht ziet er jonger uit.
De huid ziet er onmiddellijk gladder uit, de gelaatstrekken zijn meer ontspannen. De frisse en soepele textuur van het serum geeft een echt liftend gevoel en een onmiddellijk gladmakend effect. Na 2 maanden is het spectaculaire anti-rimpel effect zichtbaar: de rimpels zijn gladgestreken en van binnenuit opgevuld, de gelaatstrekken zijn ontspannen en het gezicht ziet er aanzienlijk jonger uit.
Geschikt voor huidtype:
- Rijpe huid
Gegevens fabrikant
SISLEY
75008 PARIS
France
customerserviceDE@sisley.fr
https://www.sisley-paris.com
Ingrediënten
WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PENTYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT, HYDROLYZED SOY PROTEIN, IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT, YEAST (FAEX) EXTRACT, SACCHARIDE HYDROLYSATE, ADENOSINE, SALIX ALBA (WILLOW) LEAF EXTRACT, ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED EXTRACT, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, THYMUS MASTICHINA FLOWER OIL, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL. IL#1A
Toepassing
's Ochtends en 's avonds op het gezicht en de hals aanbrengen.
Verzending & betaalmethoden
voor bestellingen vanaf € 199
30 dagen gratis retour
Je kunt bestellingen binnen 30 dagen gratis retourneren. Details
DHL standaardverzending voor € 0,00
PostNL standaardpakket voor € 0,00
Levertijd
Specifieke informatie over de levertijd zie je na het selecteren van een maat of in de winkelmand.
De pakketten van Breuninger worden CO₂-neutraal bezorgd door ze te compenseren via een bijdrage aan hoogwaardige klimaatbeschermingsprojecten.
- Mastercard
- VISA
- AMEX
- PayPal
- Klarna
Duik in de wereld van SISLEY
Ontdek alle artikelen van SISLEY- Betty Barclay Gewatteerde jassen
- BLONDE No.8 Jassen
- BOGNER Jassen
- BOGNER Schoenen
- Buena Vista Jeans
- CAMBIO Broeken
- Chloé Schoenen
- dea kudibal Blouses
- GOOD AMERICAN Jeans
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT Blouses
- Hugo Boss Mantels
- Joseph Ribkoff Broeken
- LAUREN RALPH LAUREN Sneakers
- LOEWE Riemen
- LOEWE Sjaals
- LUISA CERANO Jurken
- MAC DAYDREAM Jeans
- MARC AUREL Truien & vesten
- MARC CAIN Jeans
- me°ru' Jurken
- monari Joggingbroeken
- monari Kleding
- MONCLER Longsleeves
- NEO NOIR Bontjassen
- oui Mantels
- Phase Eight Jurken
- POMME D'OR Laarsjes & boots
- RIANI Jurken
- SKIMS Pyjama's
- Toral Laarsjes & boots
- UNISA Laarsjes & boots
- WELLENSTEYN Jassen
- CAMBIO
- ELEH
- ELENA MIRO
- ESSENTIEL ANTWERP
- FUCHS SCHMITT
- gipsy
- Grace
- Greek Archaic Kori
- heidi klein
- Jellycat
- KENNEL & SCHMENGER
- LUISA CERANO
- LUNATICA MILANO
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- MORE & MORE
- MRS & HUGS
- ottod'ame
- PAS NORMAL STUDIOS
- paul green
- Pertini
- PNTS
- POLO RALPH LAUREN
- Princess GOES HOLLYWOOD
- RAFFAELLO ROSSI
- REPEAT
- ROBERT FRIEDMAN
- rosemunde
- SoSUE
- WEEKEND Max Mara
- ZINDA