THOO AMORE
Eau de Parfum
Eau de Parfum





THOO AMORE
Eau de Parfum
Eau de Parfum
De kans is groot dat het artikel er snel weer is
Grote kans dat je maat snel weer beschikbaar is!
Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Beschrijving
Ik hou van je om je imperfectie. In het hart van AMORE ontmoeten ijskoude melk en munt elkaar in een eerbetoon aan een beroemde Italiaanse zomerdrank: Latte e Menta. Latte e Menta is de smaak van een Italiaanse zomer vol jeugdherinneringen. Koel, romig en zachtzoet doet het denken aan middagen in de zon, aan kleine barretjes op de hoek en aan het eenvoudige geluk van vervlogen dagen. Een typisch Italiaanse klassieker die nostalgie in elke slok draagt. Net als bij Latte e Menta versmelten in AMORE zachtheid en puurheid met frisheid en levendigheid – zoals het levendige geroezemoes op Italiaanse straten. Romig sandelhout in de basis zorgt voor evenwicht en zachtheid en voltooit een verrassend imperfecte harmonie. Een olfactorisch verhaal dat contrasten en durf viert – want liefde zoekt uiteindelijk geen evenwicht. AMORE is meer dan een geur: het is Italië zelf – gevangen in de spontaniteit, de energie en de unieke schoonheid van zijn wezen. Niet perfect, vrij, onvergetelijk.
Geurnoten
- Topnoot: melk, pepermunt, romige akkoorden
- Hartnoot: kokosnoot, cashmeran, munt
- Basisnoot: sandelhout, amber, muskus
Geurnoten:
- Fris
- Kruidig
Gegevens fabrikant
HIC srl
20098 San Giuliano Milanese – Milano
Italy
info@hicmilano.com
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum [Fragrance], Aqua [Water], Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl salicylate, Vanillin, Mentha piperita (Peppermint) oil, Linalyl acetate, Coumarin, Menthol, BHT, Santalum album (Sandalwood) oil, Limonene, Farnesol
Toepassing
Het Eau de Parfum ontvouwt zijn persoonlijkheid pas in combinatie met de huid. Het unieke karakter van het parfum komt vooral tot uiting op de warme en pulserende delen van het lichaam (bijvoorbeeld de binnenkant van de polsen of de plekken achter de oorlellen).
Veiligheidsinstructies
Verzending & betaalmethoden
voor bestellingen vanaf € 199
30 dagen gratis retour
Je kunt bestellingen binnen 30 dagen gratis retourneren. Details
DHL standaardverzending voor € 0,00
PostNL standaardpakket voor € 0,00
Levertijd
Specifieke informatie over de levertijd zie je na het selecteren van een maat of in de winkelmand.
De pakketten van Breuninger worden CO₂-neutraal bezorgd door ze te compenseren via een bijdrage aan hoogwaardige klimaatbeschermingsprojecten.
- Mastercard
- VISA
- AMEX
- PayPal
- Klarna
Duik in de wereld van THOO
Ontdek alle artikelen van THOO- Betty Barclay Gewatteerde jassen
- BLONDE No.8 Jassen
- BOGNER Jassen
- BOGNER Schoenen
- Buena Vista Jeans
- CAMBIO Broeken
- Chloé Schoenen
- dea kudibal Blouses
- GOOD AMERICAN Jeans
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT Blouses
- Hugo Boss Mantels
- Joseph Ribkoff Broeken
- LAUREN RALPH LAUREN Sneakers
- LOEWE Riemen
- LOEWE Sjaals
- LUISA CERANO Jurken
- MAC DAYDREAM Jeans
- MARC AUREL Truien & vesten
- MARC CAIN Jeans
- me°ru' Jurken
- monari Joggingbroeken
- monari Kleding
- MONCLER Longsleeves
- NEO NOIR Bontjassen
- oui Mantels
- Phase Eight Jurken
- POMME D'OR Laarsjes & boots
- RIANI Jurken
- SKIMS Pyjama's
- Toral Laarsjes & boots
- UNISA Laarsjes & boots
- WELLENSTEYN Jassen
- CAMBIO
- ELEH
- ELENA MIRO
- ESSENTIEL ANTWERP
- FUCHS SCHMITT
- gipsy
- Grace
- Greek Archaic Kori
- heidi klein
- Jellycat
- KENNEL & SCHMENGER
- LUISA CERANO
- LUNATICA MILANO
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- MORE & MORE
- MRS & HUGS
- ottod'ame
- PAS NORMAL STUDIOS
- paul green
- Pertini
- PNTS
- POLO RALPH LAUREN
- Princess GOES HOLLYWOOD
- RAFFAELLO ROSSI
- REPEAT
- ROBERT FRIEDMAN
- rosemunde
- SoSUE
- WEEKEND Max Mara
- ZINDA