The Ordinary. CAFFEINE 3% + ESCIN FACE SERUM
Serum
Serum





The Ordinary. CAFFEINE 3% + ESCIN FACE SERUM
Serum
Serum
De kans is groot dat het artikel er snel weer is
Grote kans dat je maat snel weer beschikbaar is!
Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Beschrijving
Caffeine 3% + Escin 1% Face Serum helpt de vermoeide en doffe huid te revitaliseren en te verfrissen, waardoor de huid er gezonder en uitgeruster uitziet. De formule met serumtextuur gaat vermoeidheid tegen door de huid strakker en strakker te laten lijken. Caffeine 3% + Escin 1% Face Serum helpt dus om de gezichtsstructuur na verloop van tijd zichtbaar te definiëren.
Caffeine 3% + Escin 1% Face Serum bevat 3% cafeïne – een bekend, stimulerend actief ingrediënt. Cafeïne helpt de huid van energie te voorzien en haar een meer uitgeruste uitstraling te geven – bovendien bevordert het de hydratatie en een stralender uiterlijk van de huid.
De formule bevat bovendien 1% escine – een groep moleculen die voorkomt in het extract van paardenkastanjezaden – en vult de voordelen van cafeïne aan door bij te dragen aan de versteviging van de huid. Bacillus Ferment is een technologie op basis van fermentatie die ook in de formule is opgenomen om de huid te hydrateren en van energie te voorzien en de zichtbare structurele integriteit ervan te ondersteunen.
De hydraterende formule is geschikt voor alle huidtypes en kan zowel 's ochtends als 's avonds worden gebruikt om een vermoeid ogende huid te revitaliseren, die kan worden verergerd door factoren zoals slechte voeding en slaapkwaliteit. Om ochtendzwellingen te verlichten, kan het Caffeine 3% + Escin 1% Face Serum 1–3 minuten in de huid worden gemasseerd om de microcirculatie te stimuleren.
- Verfrissend effect: verfrist de vermoeid ogende huid onmiddellijk
- Verstevigend effect: helpt de gezichtsstructuur na verloop van tijd zichtbaar te definiëren
- Hydratatie: hydrateert onmiddellijk en laat de huid er voller uitzien
- Gladmakend effect: verfijnt de huidtextuur voor een gladder gevoel
Geschikt voor huidtype:
- Alle huidtypes
Ingrediënten
AQUA/WATER/EAU, ETHYL MACADAMIATE, ETHYLHEXYL OLIVATE, CAFFEINE, PROPANEDIOL, GLYCERIN, MALTODEXTRIN, ESCIN, BACILLUS FERMENT, PENTYLENE GLYCOL, CETEARYL OLIVATE, SORBITAN OLIVATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ISOCETETH-20, XANTHAN GUM, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, SODIUM HYDROXIDE, MALIC ACID, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TOCOPHEROL, SALICYLIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN.
Toepassing
's Ochtends en 's avonds enkele druppels op het gezicht aanbrengen. De oogcontouren vermijden en contact met de ogen vermijden.
Sociale en milieucertificeringen
Dierenwelzijn
Normen en certificeringen voor dierenwelzijn, met name voor regels voor voer, hygiëne en reinheid, stallen en omheiningen alsmede diervriendelijke productiemethoden.
Dit artikel heeft de volgende sociale en milieucertificeringen gekregen:
- Leaping Bunny: Het Leaping Bunny is een internationaal erkend keurmerk dat schoonmaak- en cosmeticaproducten onderscheidt die diervriendelijk zijn ontwikkeld en geproduceerd.
Veiligheidsinstructies
Verzending & betaalmethoden
voor bestellingen vanaf € 199
30 dagen gratis retour
Je kunt bestellingen binnen 30 dagen gratis retourneren. Details
DHL standaardverzending voor € 9,90
PostNL standaardpakket voor € 9,90
Levertijd
Specifieke informatie over de levertijd zie je na het selecteren van een maat of in de winkelmand.
De pakketten van Breuninger worden CO₂-neutraal bezorgd door ze te compenseren via een bijdrage aan hoogwaardige klimaatbeschermingsprojecten.
- Mastercard
- VISA
- AMEX
- PayPal
- Klarna
Duik in de wereld van The Ordinary.
Ontdek alle artikelen van The Ordinary.- Betty Barclay Gewatteerde jassen
- BLONDE No.8 Jassen
- BOGNER Jassen
- BOGNER Schoenen
- Buena Vista Jeans
- CAMBIO Broeken
- Chloé Schoenen
- dea kudibal Blouses
- GOOD AMERICAN Jeans
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT Blouses
- Hugo Boss Mantels
- Joseph Ribkoff Broeken
- LAUREN RALPH LAUREN Sneakers
- LOEWE Riemen
- LOEWE Sjaals
- LUISA CERANO Jurken
- MAC DAYDREAM Jeans
- MARC AUREL Truien & vesten
- MARC CAIN Jeans
- me°ru' Jurken
- monari Joggingbroeken
- monari Kleding
- MONCLER Longsleeves
- NEO NOIR Bontjassen
- oui Mantels
- Phase Eight Jurken
- POMME D'OR Laarsjes & boots
- RIANI Jurken
- SKIMS Pyjama's
- Toral Laarsjes & boots
- UNISA Laarsjes & boots
- WELLENSTEYN Jassen
- CAMBIO
- ELEH
- ELENA MIRO
- ESSENTIEL ANTWERP
- FUCHS SCHMITT
- gipsy
- Grace
- Greek Archaic Kori
- heidi klein
- Jellycat
- KENNEL & SCHMENGER
- LUISA CERANO
- LUNATICA MILANO
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- MORE & MORE
- MRS & HUGS
- ottod'ame
- PAS NORMAL STUDIOS
- paul green
- Pertini
- PNTS
- POLO RALPH LAUREN
- Princess GOES HOLLYWOOD
- RAFFAELLO ROSSI
- REPEAT
- ROBERT FRIEDMAN
- rosemunde
- SoSUE
- WEEKEND Max Mara
- ZINDA