Laat gewoon je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het gewenste artikel weer beschikbaar is.
Levering door
Breuninger-partner
Selecteer nog een kleur:
Beschrijving
DE CREATIE
Schoonheid in de frisse lucht – met de Aérien. Met dit penseel kunt u de juiste hoeveelheid poeder opnemen en deze fijn over het hele gezicht aanbrengen. De royale, spindelvormige kop past zich aan alle gezichtscontouren aan en maakt een gelijkmatige en nauwkeurige applicatie mogelijk, bijvoorbeeld op de neusvleugels en de kin.
HET OBJECT
Dit elegante object met een driekleurige handgreep van gelakt hout ligt optimaal in de hand. De extra zachte natuurlijke vezels van geitenhaar worden met de hand samengevoegd door een Franse borstelmaker.
DE COLLECTIE LES PINCEAUX HERMÈS
Als een waar kunstobject, ontworpen door Pierre Hardy, wordt elk penseel van Hermès Beauté bewaard in een van de iconische oranje doosjes van het huis. De penselen vormen een aparte collectie: Les Pinceaux Hermès.
Dit artikel is helaas uitverkocht en kan daarom niet worden toegevoegd aan je winkelmand. We hopen dat je een ander product vindt dat je net zo leuk vindt.
Twijfel je over de maat?
Vind net als 200.000 andere klanten de juiste maat met behulp van de maattabel.
Zo hoef je geen artikelen terug te sturen en lever je een waardevolle bijdrage aan het milieu en het klimaat.