SPECIAL DAYS: 15 % RABAT PÅ SKO OG SNEAKERS
1
dag 21
timer 22
minutter
Få din fordel. Kode: SPECIAL15
SPECIAL DAYS: 15 % RABAT PÅ SKO OG SNEAKERS
Detaljer om den valgte kampagne.
Gyldig indtil 17.10.2026 på markerede varer i aktionskategorien på BREUNINGER.COM. Kan kun kombineres med kuponer i én bestilling, der vedrører bestemte varer (f.eks. mærkespecifikke kampagner) eller kategorier. En refusion af allerede foretagne køb er ikke mulig. Bemærk venligst minimumsordreværdien på 150 kr i vores onlineshop.
Indløs koden SPECIAL15 i sidste trin af bestillingsprocessen.
Visning:
UGGSlippers TASMAN IIforetNyhed1.155 kr
1.155 krNyhed
1.155 kr
1.155 kr
1.155 krNyhed
1.155 krNyhed+xTilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN IIforetNyhed1.155 kr
1.155 krNyhed
1.155 kr
1.155 kr
1.155 krNyhed
1.155 krNyhed+xTilgængelige størrelser
NikePantoleter MIND 001Nyhed679 kr
679 krNyhedTilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN IIforetNyhed1.155 kr
1.155 krNyhed
1.155 kr
1.155 kr
1.155 krNyhed
1.155 krNyhed+xTilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN IIforet1.155 kr
1.155 kr
1.155 kr
1.155 krNyhed
1.155 krNyhed
1.155 krNyhed+xTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules BOSTON SFB LEVE1.315 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN IINyhed1.145 kr
1.145 krNyhed
1.145 kr
1.145 kr
989 krBedste pris:840,65 kr Oprindeligt:1.105 kr Tilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN IIforet1.155 kr
1.155 kr
1.155 kr
1.155 krNyhed
1.155 krNyhed
1.155 krNyhed+xTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules NAPLES WRAPPED1.315 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules BOSTON SHEARLINGforet1.605 kr
1.605 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKPantoleter BOSTON SHEARLINGforet1.605 kr
1.605 krTilgængelige størrelser
NikePantoleterNyhed679 kr
679 krNyhedTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.315 kr
1.315 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
ToralMules PIPERforetNyhed1.905 kr
1.905 krNyhed
1.905 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKSlippers NAPLES WRAPPED1.315 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTONforet1.605 kr
1.605 krTilgængelige størrelser
INUIKIIMulesforet1.895 kr
1.895 kr
1.895 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.275 kr
1.275 krTilgængelige størrelser
INUIKIIMulesforet1.585 kr
1.585 kr
1.585 krTilgængelige størrelser
INUIKIIMulesforet1.585 kr
1.585 kr
1.585 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules NAPLES WRAPPED1.315 kr
1.315 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN II1.145 kr
1.145 kr
1.145 kr
1.145 krNyhed
989 krBedste pris:840,65 kr Oprindeligt:1.105 kr Tilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules MADRID BIG BUCKLE989 kr
989 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.355 kr
1.355 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
UGGMules LOWMELforet1.355 kr
1.355 kr
1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA EVA459 kr
459 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BLAIR D-BUCKLE1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops AMSTERDAM WRAPPED1.105 kr
1.105 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.235 kr
1.235 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules MADRID BIG BUCKLE1.155 kr
1.155 kr
1.235 krTilgængelige størrelser
UGGMules LOWMELforet1.355 kr
1.355 kr
1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
INUIKIIMulesforet1.895 kr
1.895 kr
1.895 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA BS1.065 kr
1.065 krTilgængelige størrelser
ToralMules KILLIANforetNyhed1.905 kr
1.905 krNyhedTilgængelige størrelser
UGGPantoleter OTZO WESTERNNyhed1.885 kr
1.885 krNyhedTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON LEVE1.275 kr
1.275 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKSlippers MADRID BIG BUCKLE1.065 kr
1.065 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKPantoleter AMSTERDAM WRAPPED LEVE1.105 kr
1.105 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.235 kr
1.235 krTilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN II1.145 kr
1.145 kr
1.145 kr
1.145 krNyhed
989 krBedste pris:840,65 kr Oprindeligt:1.105 kr Tilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA BIG BUCKLE LENB1.155 kr
1.155 kr
1.235 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops ARIZONA BIG BUCKLE539 kr
539 kr
539 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON LEVE1.275 kr
1.275 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKPantoleter BOSTON LEVE1.275 kr
1.275 krTilgængelige størrelser
UGGMules LOWMELforet1.355 kr
1.355 kr
1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA1.065 kr
1.065 krTilgængelige størrelser
ANCIENT GREEK SANDALSMules LILEAforetNyhed3.165 kr
3.165 krNyhedTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops NAPLES WRAPPED1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules MADRID BIG BUCKLE1.065 kr
1.065 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.235 kr
1.235 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA989 kr
989 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA SHEARLINGforet1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
adidasFlip-flops ADILETTE AQUACertificeret189 kr
189 krCertificeret
89 krBedste pris:75,65 kr Oprindeligt:189 kr Certificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret+xTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules NAPLES WRAPPED1.315 kr
1.315 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKSlippers MADRID BIG BUCKLE459 kr
459 kr
459 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.315 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.315 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKSlippers MADRID BIG BUCKLE1.155 kr
1.155 krTilgængelige størrelser
SLEEPERSKlip klapper TAPERED319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
199 krBedste pris:319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
+x239 krBedste pris:203,15 kr Oprindeligt:319 kr Tilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN IIforet1.195 kr
1.195 kr
1.195 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKARIZONA-sandaler1.025 kr
1.025 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops MADRID BIG BUCKLE EVA459 kr
459 kr
fra 329 krBedste pris:279,65 kr Oprindeligt:459 kr
329 krBedste pris:279,65 kr Oprindeligt:459 kr
369 krBedste pris:459 kr
369 krBedste pris:313,65 kr Oprindeligt:459 kr
369 krBedste pris:313,65 kr Oprindeligt:459 kr
+x369 krBedste pris:313,65 kr Oprindeligt:459 kr Tilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKSandaler ARIZONABØRNMix og matchfra 419 kr
fra 419 krMix og match
419 krBedste pris:356,15 kr Oprindeligt:419 kr Tilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA LEVE989 kr
989 kr
1.025 krTilgængelige størrelser
ToralMules PIPERforet1.905 kr
1.905 kr
1.905 krNyhedTilgængelige størrelser
UGGSlippers TASMAN IIforet1.195 kr
1.195 kr
1.195 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA BIG BUCKLE1.235 kr
1.235 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON1.805 kr
1.805 krTilgængelige størrelser
SLEEPERSKlip klapper TAPERED319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
199 krBedste pris:319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
+x239 krBedste pris:203,15 kr Oprindeligt:319 kr Tilgængelige størrelser
adidasFlip-flops ADILETTE AQUACertificeret189 kr
189 krCertificeret
89 krBedste pris:75,65 kr Oprindeligt:189 kr Certificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret+xTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON BIG BUCKLEforet1.805 kr
1.805 krTilgængelige størrelser
KENNEL & SCHMENGERMulesforetCertificeret2.500 kr
2.500 krCertificeretTilgængelige størrelser
SLEEPERSKlip klapper TAPERED319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
199 krBedste pris:319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
+x239 krBedste pris:203,15 kr Oprindeligt:319 kr Tilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops ARIZONA BIG BUCKLE1.395 kr
1.395 kr
929 krBedste pris:1.315 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA LEVE1.025 kr
1.025 kr
989 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKLak-mulesko ARIZONA BS1.235 kr
1.235 krTilgængelige størrelser
SLEEPERSKlip klapper TAPERED319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
199 krBedste pris:319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
+x239 krBedste pris:203,15 kr Oprindeligt:319 kr Tilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops ARIZONA BIG BUCKLE989 kr
989 krTilgængelige størrelser
adidasSandaler ADILETTE AQUACertificeret189 kr
189 krCertificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret+xTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops ARIZONA BIG BUCKLE EVA539 kr
539 kr
369 krBedste pris:539 kr
419 krBedste pris:356,15 kr Oprindeligt:539 kr
429 krBedste pris:364,65 kr Oprindeligt:539 kr Tilgængelige størrelser
ALDOSlippers ITSANDAL509 kr
509 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKSlippers BOSTON KIDS LEVE PEPPER SUEDE LEATHERBØRNfra 659 kr
fra 659 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules NAPLES1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
ILSE JACOBSENKlip klapper CHEERFUL249 kr
249 kr
249 kr
269 kr
269 kr
269 kr
269 kr
249 kr
249 kr
269 kr
+x249 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops ARIZONA BIG BUCKLEforet1.565 kr
1.565 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops ARIZONA BIG BUCKLE539 kr
539 kr
539 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKFlip-flops BOSTON LEVE1.275 kr
1.275 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA BIG BUCKLE LENB1.235 kr
1.235 kr
1.155 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKARIZONA-sandalerforet1.355 kr
1.355 krTilgængelige størrelser
adidasFlip-flops ADILETTE AQUACertificeret189 kr
189 krCertificeret
89 krBedste pris:75,65 kr Oprindeligt:189 kr Certificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret
189 krCertificeret+xTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKMules ARIZONA RIVET LEVE1.315 kr
1.315 kr
1.235 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKKlip klapper GIZEH BIG BUCKLE1.155 kr
1.155 krTilgængelige størrelser
ILSE JACOBSENKlip klapper CHEERFUL03G med smykkesten299 kr
299 kr
299 kr
299 kr
299 kr
299 kr
299 kr
299 kr
299 kr
+x299 krTilgængelige størrelser
BIRKENSTOCKKlip klapper GIZEH BIG BUCKLE1.315 kr
1.315 krTilgængelige størrelser
SLEEPERSKlip klapper TAPERED319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
199 krBedste pris:319 kr
259 krBedste pris:220,15 kr Oprindeligt:319 kr
+x239 krBedste pris:203,15 kr Oprindeligt:319 kr Tilgængelige størrelser-
15 % RABAT - SPECIAL DAYS1 dag 21 timer 22 minutterFra og med søndag kan du hver 48. time glæde dig til flere populære varekategorier som strik og sweatshirts, sports- og undertøj, bukser og jeans, jakker og frakker samt den store finale med Breuninger-mærker. Kode: SPECIAL15Udforsk kampagneudvalget15 % RABAT - SPECIAL DAYSDetaljer om den valgte kampagne.
Gyldig indtil 17.10.2026 på markerede varer i aktionskategorien på BREUNINGER.COM. Kan kun kombineres med kuponer i én bestilling, der vedrører bestemte varer (f.eks. mærkespecifikke kampagner) eller kategorier. En refusion af allerede foretagne køb er ikke mulig. Bemærk venligst minimumsordreværdien på 150 kr i vores onlineshop.
Indløs koden SPECIAL15 i sidste trin af bestillingsprocessen.
Flere kategorier
- Børnemode
- Damemode
- Herremode
- Luksuriøst børnetøj
- Luksuriøst dametøj
- Luksuriøst herretøj
- Mærker
- Tøj til Børn
- Tøj til Dame
- Tøj til Herre
Flere mærker
- ba&sh
- BIRKENSTOCK
- Buena Vista
- CAMBIO
- CARTOON
- CINQUE
- comma
- DEMELLIER
- DOROTHEE SCHUMACHER
- Emily VAN DEN BERGH
- ESSENTIEL ANTWERP
- Grace
- HERZEN'S ANGELEGENHEIT
- INUIKII
- Jellycat
- Joseph Ribkoff
- KENNEL & SCHMENGER
- MARC AUREL
- MARC CAIN
- MILANO ITALY
- monari
- MORE & MORE
- No.1 Como
- OPUS
- oui
- paul green
- POMME D'OR
- RAFFAELLO ROSSI
- RINO & PELLE
- SKIMS
- Smith & Soul
- WELLENSTEYN